Mirë se vini në Art Oqeani

Skulpture miniaturë Featured Image
 • Skulpture miniaturë
 • Skulpture miniaturë
 • Skulpture miniaturë

Skulpture miniaturë

 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 1000Piece / copë në muaj

PËRSHKRIM I PRODUKTIT

Me kaq shumë monumentet pabesueshme rreth botës, shanset e njerëzve të parë të gjithë ata në person është pakta për asnjë. Por një park miniaturë botë e bën ëndrrën tuaj vijnë e vërtetë. Ne riprodhuar & prodhon ndërtesat më historike të botës në versionin e vogël - shkallë poshtë nga madhësia origjinale. Ne mund të ndërtojmë ndonjë ndërtesë miniaturë për kërkesat e konsumatorit. 

Materialet kryesore

  • tekstil me fije qelqi
  • rrëshirë
  • çelik
  • guri
  • pikturë elektrike
  • vizatim Hand

workflows

ACCESSORIES

 • instalimi manual
 • mblidhen pajisje
 • mblidhen mjete
 • Pjesë këmbimi materiale
 • Mirëmbajtja dhe riparimi materiale
Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne