klasifikimi i produktit

 • Dinosaur animatronic

  Dinosaur animatronic

 • Dinosaur Costumes

  Dinosaur Costumes

 • Tekstil me fije qelqi Model

  Tekstil me fije qelqi Model

 • simulimi Skeleton

  simulimi Skeleton

Rreth nesh

Zigong City Oqeani Art Co, Ltd

(Në tekstin e mëtejmë Ocean Art), është themeluar në vitin 2009, e cila është e vendosur në High-tech Parku Industrial, Zigong City, Sichuan Province, dhe kjo është një ndërmarrje e integruar shkencor dhe teknologjik që e specializuar në projektimin dhe zhvillimin, prodhimin, shitjen, dhe ekspozita e produkteve simulimi. Ocean Art duke u përqëndruar në kërkimin dhe zhvillimin e dinosaurëve animatronic, kafshëve simulimi dhe insektet, fosilet dinosauri dhe skelete, bimët artificiale të lashta, fushën varrosur Gërmim, peisazhet miniaturë dhe në këmbë rrobën e dinosauri dhe produkte të tjera simulim.

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo listën e çmimeve, vetëm të na kontaktoni! hetim

Lista rast ekran

  Park Dinosaur në Rusi, 2016 Winter

  2017 Sanya Haitang Bay Dinosaur Theme Park Kombëtar

  Park Dinosaur në Rusi, 2016 Summer

  2017 Dinosaur Dream Park në Xiamen

Park Dinosaur në Rusi, 2016 Winter

errësira nuk mund të jetë arsye për të ndaluar fëmijët të vizitojnë parkun dinosauri temë, dhe ky rast është dëshmia më e mirë.

2017 Sanya Haitang Bay Dinosaur Theme Park Kombëtar

gjashtëdhjetë e gjashtë yjet e para kineze Dinosaur në park dinosauri Haitang Bay janë thelbi i hulumtimit dinozaur në Kinë. Ata janë shfaqur të gjithë në rrugën e 1: 1 modeli origjinal i madh. Gjashtëdhjetë e gjashtë specie dinosauri animatronic cilat MADED nga ne në park janë instaluar. Këto dinosaurët janë bërë nga skelet çeliku dhe sipërfaqe xhel silicë. Ata mund të kthehet në trup dhe të shëndoshë, dhe simulimi është shumë e lartë.

Park Dinosaur në Rusi, 2016 Summer

2016 Summer.Everyone pëlqen për të parë dinosaurët në park temë, sepse ajo do të sjellë më shumë eksitim. Sidomos për fëmijët, ata janë të çmendur për dinosaurët animatronic. Aktualisht, shumica e parqet temë kanë animatronics ndryshme kafshët dhe modele, sidomos dinosaurëve që ndihmojnë për të tërhequr më shumë visitors.And ky park dinosaur ruse është shembulli më i mirë.

2017 Dinosaur Dream Park në Xiamen

Parku më i mirë dinosaur u hap në Xiamen. Ajo është e ndryshme nga parku tradicionale dinosauri dhe më shumë si një muze dinosaur shkencës. Çdo vizitor merr përvojën më të plotë dhe emocionuese vizuale