Добредојдовте на океанот уметност

Минијатурни Скулптура Избрана слика
 • минијатурни Скулптура
 • минијатурни Скулптура
 • минијатурни Скулптура

минијатурни Скулптура

 • Мин.нарачката Кол: 1 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 1000Piece / парчиња месечно

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ

Со толку многу неверојатни знаменитости во светот, шансите за луѓето да ги гледаат во лице е тенок да нема. Но, минијатурен свет парк го прави вашиот сон да се обистини. Ние се репродуцира и произведува повеќето историски градби во светот во мала верзија - скала надолу од оригиналната големина. Ние може да се изгради било минијатурни зграда на барањата на клиентите. 

Главната материјали

  • фиберглас
  • смола
  • челик
  • Камен
  • електрични сликарство
  • рака цртање

workflows

ДОДАТОЦИ

 • упатство за инсталација
 • Соберете додатоци
 • Соберете алатки
 • Материјал резервни делови
 • Одржување и поправка на материјали
Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас